facebook

Zamów zestaw próbny od 59,90 zł

Zamów zestaw próbny

Skontaktujemy się z Tobą zostaw maila

NIE wysyłamy spamu!

Rekomendacje

 • Przemek Saleta catering dietetyczny fitandeat

  Przemek Saleta

  Przed każdymi przygotowaniami do ważnych walk Przemysław Saleta zawsze wybiera Fit&Eat! Ceni sobie staranność przygotowania potraw jak i świetny smak, który rekompensuję mu trudy przygotowań. Dieta pozwala mu zarówno poprawić formę sportową jak i zmienić swoją sylwetkę aby walczyć w planowanym limicie wagowym!
 • Leszek Lichota catering dietetyczny fitandeat

  Leszek Lichota

  Leszek Lichota schudł ponad 10kg na diecie Fit&Eat. Jest znany między innymi z roli w popularnym serialu Wataha. W przygotowaniach pomagał mu Fit&Eat, a na planie filmowym zaprezentował świetną formę. Gdy pojawiają się kolejne projekty zawsze sięga po nasz catering i doradztwo dietetyczno-treningowe!
 • Beata Sadowska catering dietetyczny fitandeat

  Beata Sadowska

  Beata Sadowska wybrała catering Fit&Eat, aby przygotować się do biegu w maratonie.
 • Borys Szyc catering dietetyczny fitandeat

  Borys Szyc

  AKTOR
  Współpraca z Borysem Szycem to początek cateringu dietetycznego Fit and eat. Podczas przygotowań aktora do roli Silnego w “Wojnie polsko-ruskiej” według książki Doroty Masłowskiej, prowadzący go Dariusz Brzeziński osobiście gotował i dowoził mu posiłki niezbędne do tego, aby zbudować formę, którą teraz możemy podziwiać na ekranach kinowych. Od tamtego czasu catering dietetyczny towarzyszy Borysowi Szycowi we wszystkich nowych projektach aktorskich, które wymagają przygotowań fizycznych.
 • Julia Pogrebińska catering dietetyczny fitandeat

  Julia Pogrebińska

  AKTORKA
  Pod okiem naszego eksperta Dariusza Brzezinskiego znana z serialu “Linia życia” aktorka przygotowała się do roli w filmie Jana Kidawy-Błońskiego pt. “Nigdy się nie dowiesz”;scenariusz napisał Maciej Karpiński. Julia Pogrebińska znakomicie przygotowała się do roli żydówki i baletnicy. Premiera filmu odbyła się jesienią 2013 r.
 • Paweł Małaszyński catering dietetyczny fitandeat

  Paweł Małaszyński

  AKTOR
  Przygotowania do roli Konasza w serialu HBO „Misja Afganistan” to było prawdziwe wyzwanie. Pod okiem Dariusza Brzezińskiego oraz z pomocą Fit and eat Paweł Małaszyński w ciągu 3 miesięcy doskonale przygotował się do tej roli. Przygotowania aktorów nie tylko potwierdzają działanie naszej diety, ale również motywują nas do dalszego rozwoju.
 • Natalia Krzyżanowska catering dietetyczny fitandeat

  Natalia Krzyżanowska

  KLIENTKA; dyrektor finansowa; mama 2-letnich trojaczków i czterolatka
  Jako Menadżer mam bardzo dużo pracy. Żyję w biegu i łączę obowiązki zawodowe z domowymi. Na zdrowe gotowanie często nie starcza mi czasu. Zamówiłam dietęFitandEat, żeby wspomóc odchudzanie. Szybko okazało się, że nie tylko schudłam, ale także poprawiło się moje ogólne samopoczucie, kondycja włosów, skóry, praca układu pokarmowego. A poza tym, dostaję w pudełku takie jedzenie, jakie sama chciałabym gotować dla siebie w domu. Polecam :)
 • Emilia Mitrzak catering dietetyczny fitandeat

  Emilia Mitrzak

  KLIENTKA FOTOMODELKA
  Korzystam z cateringu, ponieważ to idealne rozwiązanie dla niezależnej, młodej kobiety, która dba o swoją formę, ale przez rozwój swojej kariery i dni obfitujące w rożne zajęcia, nie ma czasu na przygotowanie odpowiednio zbilansowanych zdrowych posiłków. Produktyoferowane przez catering dietetyczny Fit and Eat są najwyżej klasy i idealnie trafiają w moje potrzeby.
 • Dawid Ogrodnik catering dietetyczny fitandeat

  Dawid Ogrodnik

  AKTOR
  Przygotowania Dawida Ogrodnika o jeden z naszych najtrudniejszych projektów. Aktor został pod okiem Dariusza Brzezińskiego odchudzony do 4% tkanki tłuszczowej. Wymagała tego rola, w której wcielił się w mężczyznę z porażeniem mózgowym. Wybitna rola główna w filmie “Chce się żyć” produkcji Wiesława Łysakowskiego wymagała niezwykłej precyzji od cateringu dietetycznego Fit and eat, który towarzyszył Dawidowi Ogrodnikowi przez 3 miesiące przygotowań oraz na planie zdjęciowym.
 • Antoni Pawlicki catering dietetyczny fitandeat

  Antoni Pawlicki

  AKTORZY
  Pod okiem trenerskim Dariusza Brzezińskiego Antoni Pawlicki przygotowywał się do roli w filmie BIG LOVE produkcji Watchoutproductions. Przygotowania trwały 3 miesiące, w tym czasie aktor znacznie poprawił swoją formę, czego dowodem są fantastyczne zdjęcia filmowe. Oczywiście Fit and eat zadbało o jego dietę podczas przygotowań i podczas zdjęć.
 • Maciej Koper catering dietetyczny fitandeat

  Maciej Koper

  KLIENT PRZEDSIĘBIORCA
  Piękny, młody i bogaty… Do tego ideału zmierza wielu z nas. Wpadamy w wir codziennych zadań, często zaniedbując zdrowie, bo jak przy tylu obowiązkach znaleźć jeszcze czas na właściwe odżywianie.W przeszłości korzystałem już z kilku cateringów, ale tylko Fit and eat to rozwiązanie wymarzone dla każdego, kto chce cieszyć się zdrowiem przez długie lata.Indywidualnie dobrane posiłki, ich gramatura i skład. I co najważniejsze - urozmaicone jedzenie na cały dzień.
 • Polscy reprezentanci triathlonu catering dietetyczny fitandeat

  Polscy reprezentanci triathlonu

  Opieka dietetyczna naszych ekspertów Joanny i Dariusza Brzezińskich nad czołówką Polskich triathlonistów to wyzwanie, które pozwala cateringowi dietetycznemu Fit and eat nadążać za najnowszymi trendami i nowinkami dietetycznymi. Jest również polem doświadczalnym, dla każdego nowo wprowadzonego dania i produktu.

Mówią o nas

Oferta

lunch box catering fitandeat
dieta glikemiczna optimum fitandeat
dieta wegetariańska vege fitandeat
dieta premium catering fitandeat
dieta specjalna catering fitandeat
dieta glikemiczna optimum fitandeat

Oferty specjalne

Eksperci Fit&Eat

Połączyliśmy siły i odnaleźliśmy równowagę między ŻOŁĄDKIEM a ROZSĄDKIEM.

Joanna Brzezińska Dariusz Brzeziński fitandeat.pl

Od 10 lat dokładamy wszelkich starań, aby nasz catering realizował najnowsze odkrycia dietetyki, dlatego bez obaw podpisujemy się pod jego, jakością, a to przede wszystkim dlatego, że gotujemy dla Ciebie i dla siebie, mając na bieżąco możliwość kontroli. Dla nas każdy klient to nasza gwiazda, która ma czerpać przyjemność z diety i jedzenia.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy DARMOWY PORTAL INTERNETOWY z naszymi programami treningowymi i dietetycznymi oraz kanał You Tube z najnowszymi filmami z treningów z gwiazdami oraz programami dietetycznymi .

Poznajmy się lepiej!

Przykładowe menu

To tylko 4 kroki do lepszego Ciebie!

1. Wybierz dietę

dieta fitandeat

2. Wybierz termin

termin plan dieta catering

3. Wybierz dostawę

dostawa catering dietetyczny Warszawa Gdańsk

4. Zatwierdź!

dieta na dowóz Warszawa